Domov / Aktuálne / Milión detí sa modlí ruženec 18.10.2021

Milión detí sa modlí ruženec 18.10.2021

Milión detí sa modlí ruženec je aktivita nadácie Pomoc trpiacej Cirkvi s cieľom vyprosovať jednotu a mier!

Ako sa zapojiť?

18.októbra 2021 zapojiť deti na školách, vo farnostiach a doma do modlitby ruženca za mier a jednotu.

Prečo deti?

Potrebujeme viac ako kedykoľvek predtým dôveryplnú modlitbu nevinných a čistých sŕdc, ktoré sa otvárajú Božej pomoci a jeho požehnaniu.

Vyzývame všetkých katolíkov, aby túto iniciatívu šírili ďalej .

V našej farnosti Merašice sa budú deti modliť ruženec v pondelok 18.10.o 16.30. Potrebné je prísť o 16.20,aby sme doladili organizačné veci.

Prosím o pomoc mamičky a otcov, aby poslali svoje  deti a aj  s nimi prišli, prípadne aby ponúkli deti na predmodlievanie sa do mikrofónu. Nemusia sa báť, deťom radi pomôžeme. Záleží mi, aby ste túto iniciatívu v našej farnosti vzali vážne, k tomu vás vyzývam a prosím! Kto nemôže prísť do kostola, pomodlí sa ruženec s rodinou doma.

Mgr. Ľudovít Malý, duchovný pastier farnosti Merašice