Domov / Nezaradené / Kontakt

Telefón: 033/744 83 05
Správca farnosti: Mgr. Ľudovít Malý

email: farnostmerasice@abu.sk alebo odul@szm.sk

Vybavovanie potrebných záležitostí: najlepšie po sv. omši v sakristii, v prípade neprítomnosti správcu farnosti na farskom úrade použiť telefonický alebo emailový kontakt, prípadne kontaktovať p.kostolníkov v Merašiciach 0918/186840, v Kapinciach 0905/301566, v Biskupovej 0904/629252.

Kontaktný formulár

Jeden komentár

1. Pochvalený buď Ježiš Kristus, ja by som sa Vám ešte raz chcela poďakovať za povzbudivé slová, ktoré ste mi povedal pri Duchovnej obnove v Leopoldove. Veľmi veľa pre mna tie slová znamenali a viem, že Vás mi do cesty poslal sám Pán.
    Počuť názor kňaza ma veľmi povzbudilo a uistilo, že aj my mladé maminy ktoré sa snažíme vychovávať naše deti s láskou k Pánu Bohu a snažíme sa robiť to najlepšie ako vieme, že Pán Boh vidí všetky naše snahy a úsilie.
    Ďakujem za slová povzbudenia a vyprosujem Vám veľa Božích milostí aby ste mohol Božiu lásku a pokoj šíriť ešte veľmi dlho.
    Nech si Vás Pán požehnáva a my budeme na Vás myslieť v modlitbách.

Pozdrav Pán Boh,
    mamina Martina