Aktuálne správy
Domov / Nezaradené / Kontakt ( ochrana osobných údajov)

Kontakt ( ochrana osobných údajov)

Rímskokatolícka cirkev farnosť Merašice

IMG_1248

 Merašice 2
920 61 Dolné Trhovište
IČO: 34014209
Telefón: 033/744 83 05 alebo 0911383220
Správca farnosti: Mgr. Ľudovít Malý

email: farnostmerasice@abu.sk

Vybavovanie potrebných záležitostí: najlepšie po sv. omši v sakristii, v prípade neprítomnosti správcu farnosti na farskom úrade použiť telefonický alebo emailový kontakt, prípadne kontaktovať p.kostolníkov v Merašiciach 0918/186840, v Kapinciach 0905/301566, v Biskupovej 0904/629252.

 „Zabezpečenie ochrany osobných údajov Rímskokatolíckou cirkvou v Slovenskej republike“ na stránke gdpr.kbs.sk

 

 


Kontaktný formulár

2 komentáre

 1. Pochvalený buď Ježiš Kristus, ja by som sa Vám ešte raz chcela poďakovať za povzbudivé slová, ktoré ste mi povedal pri Duchovnej obnove v Leopoldove. Veľmi veľa pre mna tie slová znamenali a viem, že Vás mi do cesty poslal sám Pán.
  Počuť názor kňaza ma veľmi povzbudilo a uistilo, že aj my mladé maminy ktoré sa snažíme vychovávať naše deti s láskou k Pánu Bohu a snažíme sa robiť to najlepšie ako vieme, že Pán Boh vidí všetky naše snahy a úsilie.
  Ďakujem za slová povzbudenia a vyprosujem Vám veľa Božích milostí aby ste mohol Božiu lásku a pokoj šíriť ešte veľmi dlho.
  Nech si Vás Pán požehnáva a my budeme na Vás myslieť v modlitbách.

  Pozdrav Pán Boh,
  mamina Martina

 2. Prosím Vás ctený vdp. Malý, podeľte sa s nami o Vaše zamyslenia a kázne aspoň trochu, veľmi by to ponohlo nášmu boju.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *