Domov / Aktuálne / Mimoriadna zbierka na splácanie opravy strechy farského kostola

Mimoriadna zbierka na splácanie opravy strechy farského kostola

Touto cestou vás prosíme o milodar na splatenie záväzkov spojených s už realizovanou opravou strechy farského kostola v Merašiciach.

Svoj milodar môžete odovzdať do konca októbra 2023:

– osobne do rúk správcu farnosti Merašice
– do poštovej schránky budovy farského úradu
– zaslaním na účat farnosti: SK07 0900 0000 0051 5685 8698 ( do poznámky dar – strecha, meno a priezvisko darcu)

Za vaše milodary vám všetkým úprimné “ Pán Boh zaplať“.

Oprava strešnej krytiny farského kostola sa podarila s Božou pomocou na “ výbornú“. Vďaka vašim milodarom sme mohli ale zaplatiť len časť diela. Splácame ho teda po čiastkach, raz ročne , formou mimoriadnych darov.

Opätovne chcem poďakovať firme Pavol Kuruc- IZOKOM, za vysokú úroveň profesionálneho prístupu, odbornosť, kvalitu zhotoveného diela a aj za ľudský- komunikačný prístup ( ktorý veľmi oceňujem). So všetkými aspektami spolupráce zo strany zhotoviteľa som veľmi spokojný.

Mgr. Ľudovít Malý, správca farnosti