Domov / Aktuálne / Zákaz verejného slávenia bohoslužieb sa predlžuje do 31.3.2020. Fungovanie farského úradu, prijímanie sviatostí.

• Sv.omše slúži správca farnosti každý deň za zatvorenými dverami podľa úmyslov uvedených vo farských oznamoch.
• SPOVEDANIE: možno dohodnúť telefonicky a prísť na farský úrad, k starým a chorým veriacim príde správca farnosti v prípade potreby domov.
• ZAOPATROVANIE, POHREB A KRST ohlásiť telefonicky alebo emailom.
• ZAPISOVANIE ÚMYSOV SV. OMŠÍ telefonicky alebo emailom.
• SPOVEDNIE K SVIATKOM BUDE SPRESNENÉ NESKÔR ( v závislosti od situácie a pokynov nadriadených).
• Slávenie veľkonočných sviatkov bude spresnené neskôr.
• Informácie k prípadným zmenám ohľadom 1.sv.prijímania neskôr.
• Brigáda na úpravu okolia kostola, fary a starej cirkevnej školy sa prekladá na neskôr.
• Farská púť do Medžugoria sa presúva buď na jeseň alebo až na jar budúceho roka, presné info pre prihlásených bude zverejnené.

Všetky úradné a duchovné záležitosti možno hlásiť telefonicky alebo formou sms na t.č.
0911- 383 220 kedykoľvek v prípade potreby.