Aktuálne správy
Domov / Nezaradené / Kniha, ktorú sa oplatí prečítať

Kniha, ktorú sa oplatí prečítať

Milí priatelia, v týchto dňoch vyšla  prvá kniha internetového konzervatívneho denníka Postoj. Ide o knižný rozhovor  s arcibiskupom Cyrilom Vasiľom- Kresťan by mal byť hrdinom. Arcibiskup Vasiľ je momentálne najvyššie služobne postaveným Slovákom vo Vatikáne. Veriacim na Slovensku je predovšetkým známy ako vynikajúci kazateľ, jeho homílie nachádzajú veľký ohlas medzi poslucháčmi.

Čitateľ bude mať pri čítaní odpovedí pána arcibiskupa zážitok, pretože v nich stretne nie len výborného teológa, rozhľadeného intelektuála, ale  aj skromného, úprimného, normálneho a hlboko veriaceho človeka so štipkou tak potrebného humoru, ktorý zrozumiteľným spôsobom ponúka názory, ktoré dokážu inšpirovať.  Redaktori J. Majchrák a M. Hanus, ktorí „seewaldovským“ spôsobom kladú naozaj široké spektrum otázok odviedli kus dobrej práce. Vďaka nim pribudol k pohľadom na situáciu Cirkvi na Slovensku hlas, ktorému sa oplatí načúvať…

Knihu sa rozhodne oplatí prečítať.

Ľudovít Malý

Viac info na:

https://www.postoj.sk/18399/cyril-vasil-krestan-by-mal-byt-hrdinom-

O správca farnosti

pozri tiež

Farská púť do Ríma a Assisi

Farský úrad Merašice pozýva v mimoriadnom Svätom roku milosrdenstva  na farskú púť do Assisi a …